Двайсет и двама души бяха ранени в Ню Йорк, когато два автомобила се сблъскаха, след което единият от тях се вряза в ресторант, предаде Асошиейтед прес като се позова на полицията.
Катастрофата е станала в 21 часа вчера (4 ч. българско време днес) в Горен Манхатън. При излизане от бензиностанция бяло „Ауди“ се ударило в задната част на автомобил „Тойота“, чийто водач загубил контрол над превозното средство, качил се на тротоара и се блъснал в ресторант „Инуд Бар и Грил“.
Общо 22-ма души са получили наранявания, най-вече от счупени стъкла. 19 човека са били откарани в болница, а останалите трима пострадали са отказали да получат медицинска помощ.
Никой от ранените не е с опасност за живота, уточни полицията.
Водачът на автомобила „Ауди“, причинил катастрофата, е избягал от местопроизшествието и се издирва.
По публикацията работи: Силвана Димитрова
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment