България

Нелепа кражба на яке от магазин в Пловдив (ВИДЕО)

На въпросния господин явно са му се свидели 90 лева и е решил да задигне връхната дреха, като просто я хвърли върху пазарската си количка

Мъж открадна яке като го метна върху количка в магазин за дрехи в търговски център в Пловдив. Случката е от 29 декември по обяд. Собственичката Ани Георгиева сигнализира за кражбата в социалните мрежи, предават от NOVA.

Тя обясни в ефира на „Здравей, България”, че връхната дреха струвала 90 лева, а в магазина нямали практика да слагат устройства, които сигнализират при кражба. Персоналът се разсеял с друг клиент и мъжът задигнал якето. Цялата ситуация се случила за 2-3 минути.

„Той се е самообслужил“, пошегува се Ани Георгиева.

Повече гледайте във видеото.

По публикацията работи: Силвана Димитрова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Александра Братанова поиска финансова помощ заради мизерна пенсия

75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…

преди 4 дни
  • България

Съдът в Стара Загора остави в ареста 26-годишния, откраднал кутия с дарения за болно дете

Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…

преди 4 дни
  • България

12-годишна родилка в Ямбол изостря проблема с ранните бременности

Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…

преди 4 дни
  • България

Жена е транспортирана в болница след катастрофа в Младост 4

Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…

преди 4 дни
  • България

Засилен контрол за откриването на мотосезон 2026, очакват между 5 000 и 10 000 мотористи

Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…

преди 4 дни
  • България

Досъдебно производство след палеж в едноетажна постройка във Велинград

Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…

преди 4 дни