Политика

Атанасова пита Радев дали решенията на служебното правителство ще са от полза в условията на война?

За предстоящо публично обсъждане на промени в Закона за отбраната и въоръжените сили, насрочено за последните дни на годината, съобщи Десислава Атанасова от ГЕРБ в социалните мрежи.

„През празничните дни – публично обсъждане на промени в закона за отбраната и въоръжените сили.

Служебното правителство премахва Съвместното командване на специалните операции, Служба Военно разузнаване и Военна академия от Съвета по отбрана, тоест от процеса на взимане на решения”. Това написа председателят на парламентарната група на ГЕРБ Десислава Атанасова във личната си Фейсбук страница.

„Дали това ще помогне за по – информирани решения и качествено управление на отбраната в тази среда за сигурност и война на 300 километра от границата ни, г-н президент?”, пита още тя.

По публикацията работи: Венета Николова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

До края на юли се редуват летни дни, захлаждане и валежи

В последните дни на юли в България се очаква редуване на нормални летни температури с…

преди 26 минути
  • България

МВР започва засилени проверки на товарните автомобили в цялата страна

Вчера Главният секретар на Министерството на вътрешните работи издаде разпореждане за незабавни и засилени контролни…

преди 57 минути
  • България

Двама загинаха при катастрофа край Дупница, тирът не е нарушил закона

От МВР потвърдиха, че товарният автомобил, в който се удари лека кола в събота край…

преди 3 часа
  • България

Млад шофьор се обърна по таван след рязко спиране пред камера за скорост

В събота малко след обяд на околовръстното шосе на Шейново стана пътен инцидент, при който…

преди 20 часа
  • България

Следобедни валежи и гръмотевици на много места, температурите до 34°

Утрешният ден ще започне с развитие на купесто-дъждовна облачност над Северозападна България още от сутринта.…

преди 21 часа
  • България

Засилват контрола на товарните автомобили с общи проверки на полиция и „Автомобилна администрация“

Главният секретар на Министерството на вътрешните работи е разпоредил незабавното въвеждане на засилени мерки за…

преди 21 часа