Психично болен потроши питейно заведение в царкалоянското село Езерче. Това съобщиха за медия „Нова Варна“ от Пресцентърът на ОДМВР-Разград.
$Между 03.00 и 05.00 часа на 26 декември 23-годишен мъж увредил с дървен стол 5 стъклопакета на прозорци с размер 80 х 180 см и стъклопакет на входна врата с размер 60 х 180 см.
Нанесените щети за 32-годишния собственик на заведението възлизат на 1500 лв. Извършителят е задържан и след преглед настанен в Психиатрично отделение на МБАЛ-Разград. Води се проверка по чл.216 от НК.
Седмицата започва с променлива метеорологична обстановка, като в много райони на страната се очакват слънчеви…
На 11 май православният свят отдава почит на Светите равноапостоли Кирил и Методий, чийто принос…
Пазарните цени на основни хранителни стоки в България показват разнопосочни движения през последната седмица. По…
Утре ще преобладава слънчево време, но следобед се очаква развитие на купеста и купесто-дъждовна облачност.…
Православният свят отбелязва 73 години от възстановяването на Българската патриаршия – събитие с важно историческо…
Пожарникарите са реагирали на 69 сигнала за произшествия в рамките на последното денонощие и са…
Leave a Comment