63-годишен мъж от село Габровница е убит снощи, съобщават от полицията. За убийството е задържан 32-годишен. Снощи, малко преди 22 часа, мъж от селото подал сигнал на 112, че негов съсед има нужда от медицинска помощ.
Към мястото тръгнала линейка, но пристигналият медицински екип открил мъртъв мъж с видими следи от насилие. Докторът установил, че човекът е издъхнал от прободно- порезна огромна рана в областта на шията. Веднага подал сигнал в полицията.
Пристигналите на мястото полицаи намерили в къщата млад мъж във видимо неадекватно състояние. Целият бил оплискан с кръв, по дрехите, лицето и ръцете му. Трупът е транспортиран за аутопсия, а неадекватния 32-годишен мъж е арестуван. От полицията не съобщават дали мъртвият и арестувания имат роднинска връзка. Започнало е разследване по случая.
Трима души бяха транспортирани до шуменската болница след тежък пътен инцидент на булевард „Симеон Велики“…
България е пред дни с динамично време, което ще донесе както слънце, така и значителни…
Рано тази сутрин, около 7:00 часа, на улица „Панорама“ в Хасково, близо до бившия закрит…
Рано тази сутрин, около 7:00 часа, на улица „Панорама“ в Хасково, близо до бившия закрит…
По Северното Черноморие се очаква предимно облачно време, а по Южното крайбрежие ще има повече…
По Северното Черноморие се очаква предимно облачно време, а по Южното крайбрежие ще има повече…
Leave a Comment