Поредица от кражби в магазини за алкохол в София бяха извършени в рамките на два дни. Един мъж открадна бутилки със скъп алкохол от два различни обекта, а записи от камери в магазина ясно показват образа му.
Той влиза в магазина, оглежда какъв алкохол се предлага и секунди по-късно извършва кражбата въпреки видеонаблюдението.
„От този магазин бе открадната текила на стойност 37 лева“, обясни неговият управител Веселина Жаркова. Тя е собственикът и на другия обект – от него е взета водка за 20 лева.
При единия случай влезли двама мъже и докато първият разсейвал жената за/ касата, другият прибрал бутилката, която била без сигнализиращо устройство.
Веселина Жаркова споделя, че все по-често се стига до кражби, като най-често се отмъква алкохол, понякога се вземат и сладки. Тя е категорична, че ако види крадеца на текила, веднага ще го разпознае. „Жалба към полицията все още не е подадена, но предстои и това да се случи.“,допълва още тя.
По публикацията работи: Велислава Велева
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment