23.8 C
София

Христо Стоичков с трогателно обръщение към краля на футбола Пеле (СНИМКА)

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Мегазвездата на българския футбол Христо Стоичков се присъедини към подкрепата, която изразяват много хора по целия свят към футболната легенда Пеле. Той сподели че е благодарен на Господ за това, че го е срещнал с него. Припомняме ви, че от „Медия Нова Вест“ отразихме случая със здравословното състояние на бразилската легенда .

По думите на Стоичков, Пеле е неговото вдъхновение за голове. „Благодарен съм на Господ, че ме запозна с Пеле! Сега се моля да му даде сили да спечели битката с болестта!“, написа Стоичков.

По спешност: Кралят на футбола Пеле е приет в болница в тежко състояние

„Златната топка“ на България от 1994-а година обяви, че Пеле винаги е бил мотивация да бележи голове и му пожела да спечели битката с коварната болест.

„Във футболното царство Краля винаги ще е един! Моето вдъхновение да вкарвам голове!“, пише Стоичков от страницата си във Фейсбук.

През уикенда Пеле обяви, че се чувства „силен“ и следва лечението си. Съобщението на легендарния бразилец в Инстаграм идва в отговор на многобройните опасения за здравето му, изразени през последните дни.

Бразилското издание Фоля написа, че химиотерапията на бившия нападател и трикратен световен шампион за лечение на рак на дебелото черво е била спряна. Актуализация на състоянието му от лекарите в болницата в Сао Пауло представи доста по-положителна картина. Бразилецът е в болница от вторник и докторите потвърдиха, че е стабилен и реагира добре на лечението.

 

По публикацията работи:Велислава Велева

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини