Днес ще се задържи предимно облачно, на места в низините с ниска облачност или мъгла. Главно в източните райони ще има слаби валежи от дъжд, а на места в останалата част от страната ще преръмява. Ще продължи да духа слаб вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 4° и 9°, в София 6°-7°.
В планините ще бъде предимно облачно със слаби валежи от сняг. Ще духа слаб вятър, предимно от югозапад, по най-високите върхове на Рила и Пирин – от северозапад. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 4°, на 2000 метра – около 0°.
Над Черноморието ще бъде облачно, на много места със слаби валежи от дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат 8° и 11°. Температурата на морската вода е 12-13°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 41 мин. и залязва в 16 ч. и 52 мин. Продължителността на деня е 9 ч. и 10 мин. Луната в София залязва в 4 ч. 46 мин. и изгрява в 15 ч. и 14 мин. Фаза на луната: три дни до пълнолуние.
Икономическата полиция към ОДМВР-Кърджали извършва проверка на обществена поръчка с пет позиции на обща стойност…
Правителството реши авиобазите „Враждебна“ и „Безмер“ да бъдат ремонтирани и модернизирани с финансиране по Програмата…
Движението при км 311 на автомагистрала „Тракия“ е временно затворено в двете посоки заради тежък…
Минути преди 12:00 часа в дежурната част на ОДМВР – Шумен е получен сигнал за…
Към момента няма данни гореща вълна от мащаба на тази, която засегна части от Западна…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Leave a Comment