163 са новите случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие, сочат данните на Единния информационен портал.
Направени са 3496 теста, което означава, че положителни са 4,7% от пробите.
Починали за изминалите 24 часа са шестима пациенти с потвърден коронавирус. Отчетените като излекувани за същия период са 649.
Към днешна дата в болница с COVID-19 са 389 души, от които 44 – в интензивни отделения. Новопостъпилите в лечебни заведения са 38.
За последния ден са поставени 573 дози ваксини срещу коронавирус, а общо от началото на ваксинационната кампания – 4 596 120.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment