Крими

5 деца срязаха гуми на 4 автомобила: Задържаха 17-годишен

Извършителите на деянието, осъществено в Сливен, са 5 деца – 4 малолетни и 1 непълнолетен (на 17 години). Той е задържан в ареста за 24 часа.

Криминалисти от участък „Надежда“ и РУ-Сливен са задържали четири малолетни и едно 17-годишно непълнолетно момче за причиняване на материални щети. Това съобщиха от ОДМВР-Сливен.

На 12 ноември петимата са нанесли материални щети на четири леки автомобила (срязани гуми) – два в кв. „Даме Груев“, един в района на ЖП гара Сливен и един в кв. „Ст. Заимов“.

Сигналите са получени в рамките на 2 часа след 19:00 часа на 12 ноември. В резултат на проведените незабавни издирвателни действия извършителите са установени и отведени в РУ-Сливен.

17-годишното момче е задържана с полицейска мярка за 24 часа. Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно производство.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Пламена Сутева

Скорошни постове

  • България

Арестуваха двама полицаи и бос на канал за мигранти по Балканския маршрут

ГДБОП и Службата за борба с организираната престъпност на Сърбия проведоха съвместна операция, при която…

преди 9 часа
  • България

Мартин събира последните под 15 000 евро за операция на фемурален дефицит

Двегодишният Мартин е диагностициран с фемурален дефицит и фибуларна хемимелия, които водят до сериозно изоставане…

преди 10 часа
  • България

Старият жилищен фонд е основна причина за енергийната уязвимост на българите, показва Евростат

Докато в Европа новите и енергийно обновените сгради намаляват риска домакинствата да не могат да…

преди 10 часа
  • България

Машинен вот навсякъде и край на района „Чужбина“: парламентът прие промените на първо четене

Българският парламент прие на първо четене законови промени, които връщат изцяло машинното гласуване в страната.…

преди 11 часа
  • България

МВР изпраща доказателства до OFAC за опити за заобикаляне на санкциите

Министерството на вътрешните работи (МВР) заяви готовност да предостави на Службата за контрол на чуждестранните…

преди 12 часа
  • България

МВнР отрече Велислава Петрова да е подписвала декларация за „Коалицията на желаещите“

Министерството на външните работи излезе с официално опровержение по повод публикации в украински медии, според…

преди 12 часа