20% скок на цената на ВиК услугите в област Благоевград. Като причина за големия скок се извеждат високите сметки за електроенергия
На заседание на местната ВиК Асоциация в региона отпреди две седмици решението е подкрепено от 70 процента от общинските кметове членки на Общото събрание.
Една от общините, която е против това решение обаче, е Разлог.
„Трябва да има диференцирано определяне на цената на водата“, заяви в ефира на БНТ кметът на Разлог.
От ВиК-Благоевград коментираха за БНТ, че основният мотив за вдигането на цената на водата са високите сметки за електроенергия.
По публикацията работи: Пламена Сутева
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment