Крими

Тийнейджърка сложи край на живота си, заради тормоз от свои приятелки

16-годишно момиче се самоуби, а причината да посегне на живота си е тормоз от нейните съученички. Още по-фрапиращото е, че те би трябвало да са добри приятелки, тъй като са били и съотборнички в местния отбор по хокей на лед в град Палм Харбър (щат Флорида).

Адът за Маккена Браун започнал, след като тя започнала връзка с бивше гадже на една от съученичките си и дори му пратила своя гола снимка. Фотографията обаче попаднала в именно в бившата на момчето и тя бързо я разпространила сред своите приятелки.
Тогава започнал и психически тормоз от тяхна страна. Постоянните коментари и намеци в социалните мрежи били придружени и от други действия при личните им срещи в училище и на тренировки.

„Ти си нищожество“, „Сама си виновна за всичко“ и „Надяваме се, никога повече да не те видим“ са част от най-леките обиди към Маккена Браун. В резултат на атаката тя не издържала психически и отнела живота си.

Психическото състояние не Браун и без това било сериозно разклатено, тъй като две години по-рано тя била жертва на изнасилване и още не се била възстановила от травмата.

Съотборничките, които са я тормозели, са отстранени от местния отбор и от училището. Те обаче дори и тогава не показали, че съжаляват за поведението си.

По публикацията работи: Силвана Димитрова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

В Брюксел обсъдиха разблокиране на 370 млн. евро за България за борба с корупцията

Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…

преди 40 минути
  • България

Шофьор загина след изстрел на ГКПП „Дунав мост“, полицай е ранен

Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…

преди 55 минути
  • България

Седемгодишната Стефани от Ихтиман върна изгубен телефон и получи грамота

Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…

преди един час
  • България

Ормузкият проток и енергийната криза поставят България сред най-уязвимите икономики в ЦИЕ

България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…

преди един час
  • България

Народното събрание прие нов правилник след остри спорове за ограниченията в парламентарната работа

Народното събрание прие нов правилник за своята дейност след остри дебати, които изостриха напрежението между…

преди 2 часа
  • България

Прокуратурата в Кърджали иска разследването на акцията в общината да бъде поето от друга институция

Окръжна прокуратура – Кърджали излезе с официална позиция по повод медийни запитвания за процесуалните действия…

преди 2 часа