България

В столицата: Седмокласник „развя“ пистолет в училище. Впоследствие оръжието изчезнало (ВИДЕО)

Действието се развива в столично училище. След като научават за случката, родители заплашват, че няма да пускат децата си в класните стаи

Родители твърдят, че седмокласник е успял да влезе в училище с газов пистолет. Действието се развива в столичното 60-о училище „Св. Св. Кирил и Методий“ в квартал „Бенковски”.

В последствие пистолетът изчезва от раницата на момчето, което го е внесло, а родителите заплашват да не пускат децата си на училище, предаде NOVA.

Маги Тодорова е майка на момиче, което е в 7 клас училището. Тя е подала сигнал за случилото се. В петък съученик на дъщеря ѝ размахал газовия пистолет в междучасието, разказва тя.

Директорът на учебното заведение Илияна Кръстева заяви, че децата от класа са потвърдили пред нея за случката. Тя, от своя страна, веднага е уведомила родителите на момчето. Бащата заявил, че не знае за провинението на сина си и че пистолетът стоял заключен в каса.

Повече във видеото:

По публикацията работи: Силвана Димитрова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Близките на Димитрина Грозева искат 500 000 евро от обвинения Ивелин Цветанов

Близките на убитата в Първомай Димитрина Грозева са предявили граждански искове за общо 500 000…

преди 3 минути
  • България

Близките на Димитрина Грозева искат 500 000 евро от обвинения Ивелин Цветанов

Близките на убитата в Първомай Димитрина Грозева искат общо 500 000 евро от обвинения за…

преди 4 минути
  • България

Експерт: Турската компания в Черно море е правилна стъпка, но с неясна комуникация

Решението на българското правителство да позволи 33-процентно участие на турска компания в проучванията за нефт…

преди 18 минути
  • България

От 9 август магазините ще показват цените само в евро

От 9 август 2026 г. България преминава към нова ценова практика. Приключва периодът на двойно…

преди 34 минути
  • България

Полицията спаси 17-годишен младеж, изоставен край пътя в жегата над 37 градуса

17-годишно момче със специални потребности беше изоставено край пътя в района на Долна Митрополия при…

преди 47 минути
  • България

Полицията спаси 17-годишен младеж, изоставен край пътя в жегата от шофьор

Шофьор остави 17-годишно момче със специални нужди в над 37-градусова жега край пътя в района…

преди 47 минути