Лайфстайл

Джулиана Гани: Чувствам се като природна забележителност (ВИДЕО)

Мис Плеймейт Джулиана Гани очаква второто си дете. Чувствала се малко некомфортно заради това, че всички я гледали в корема. Тя сподели, че вече знае пола на бебето, но все още няма да го сподели с широката публика

„Чувствам се страхотно! Много хора казваха, че го крия. Никога не съм го крила, по-скоро не съм давала гласност на въпроса, защото това е нещо много лично”, каза пред камерата на Нова телевизия нашумелият фотомодел Джулиана Гани.

„Тъй като вече съм в по-напреднал месец, реално няма за кога да го крия. Броени месеци останаха до раждането. Затова реших да го споделя с всички

Тя сподели, че се е чувствала неудобно и като „природна забележителност”, защото където и да отидела, всички се взирали в корема й. Гани сподели, че вече знае пола на бебето, но пожела да го запази в тайна.

По публикацията работи: Пламена Сутева

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Мъж от село Ружица задържан за домашно насилие в Шумен

Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…

преди 2 дни
  • България

Слънчево следобед в Източна България и по Черноморието

Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…

преди 2 дни
  • България

В Брюксел обсъдиха разблокиране на 370 млн. евро за България за борба с корупцията

Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…

преди 3 дни
  • България

Шофьор загина след изстрел на ГКПП „Дунав мост“, полицай е ранен

Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…

преди 3 дни
  • България

Седемгодишната Стефани от Ихтиман върна изгубен телефон и получи грамота

Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…

преди 3 дни
  • България

Ормузкият проток и енергийната криза поставят България сред най-уязвимите икономики в ЦИЕ

България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…

преди 3 дни