Припомняме ви, че последното такова заседание се наложи да бъде отложено, тъй като Кристиан не присъстваше на него. Преди 2 години журналистът и водещ Милен Цветков беше пометен от колата на Николов. Всичко се случи навръх Великден
Софийският апелативен съд ще направи нов опит да даде ход на делото срещу Кристиан Николов, подсъдим за смъртта на журналиста Милен Цветков, съобщава БНТ.
Последното заседание беше отменено заради липсата на Николов. Беше представен фиш в съда, който декларира, че той е бил контактен с болен от COVID-19.
Милен Цветков беше пометен, докато чака в автомобила си на червен светофар. Николов, под влиянието на наркотици и с превишена скорост, блъсна автомобила на Цветков навръх Великден 2020 година.
Той е единствен обвиняем по делото. На 4 март тази година беше признат за виновен от Софийския градски съд и му беше наложено наказание „лишаване от свобода“ за срок от 9 години, както и „лишаване от право да управлява моторно превозно средство“ за срок от 10 години.
По публикацията работи: Силвана Димитрова
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment