България

При спецакция: Задържаха 13 души. Изградиха КПП на пътя Добрич – Варна

Извършва се специализирана проверка за хора, които са обявени за издирване, нелегален трафик на хора и нелегалната миграция, шофиране под влиянието на алкохол и наркотици

13 са задържаните до момента лица при специализираната полицейска операция, която се провежда в района на Добрич тази сутрин, съобщи Bulgaria on air. Изграден е временен контролно-пропускателен пункт на най-натоварения път Добрич – Варна, в района на село Стожер.

Има няколко екипа на полицията и жандармерията. Проверява се за лица, обявени за издирване, нелегален трафик на хора и нелегалната миграция, шофиране под влиянието на алкохол и наркотици.

По публикацията работи: Станислава Гавазова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Прогноза за времето: До 36 градуса и краткотрайни валежи на места

Днес, 15 юли, сряда, времето в страната ще бъде предимно слънчево и подходящо за летни…

преди 4 минути
  • България

28-годишен шофьор предизвика верижна катастрофа в София с 3,59 промила алкохол

Тежък инцидент в центъра на София завърши с верижна катастрофа, след като 28-годишен шофьор управлявал…

преди 14 часа
  • България

Катастрофа с линейка на обходния път на Враца рани всички участници

Тежък пътен инцидент блокира обходния път на Враца, след като линейка и лек автомобил се…

преди 15 часа
  • България

Екстрадираха Стоян Мавродиев, обвинен в длъжностно присвояване

Бившият изпълнителен директор на Българската банка за развитие (ББР) Стоян Мавродиев вече е в България,…

преди 15 часа
  • България

Румен Радев: България няма да участва в коалиции за военна помощ за Украйна

Министър-председателят Румен Радев заяви в Париж, че България няма да се присъедини към инициативата на…

преди 17 часа
  • България

Дебат за съкращаване на бакалавърското обучение от четири на три години

В разгара на кандидатстудентската кампания и споровете за университетските такси в България все по-често се…

преди 17 часа