Кейт Уинслет е била откарана в болница, след като е паднала на снимачната площадка в Хърватия през уикенда.
В неделя местни печатни издания публикуваха снимки на британската актриса, която пристига в болница в Дубровник, придружена от екипа си, предава БГНЕС.
Съобщава се, че Кейт е наранила крака си, след като се подхлъзнала по време на снимките на филма „Лий“ в село Купари.
В изявление за DailyMail представител на звездата настоя, че тя е „добре“.
„Кейт се подхлъзна и беше откарана в болница като предпазна мярка, изисквана от продукцията“, сподели той. „Тя е добре и ще снима, както е планирано още тази седмица“.
В момента 46-годишната Кейт играе централна роля в продукцията „Lee“, която се занимава с историята на фотографа Елизабет „Лий“ Милър – модел, който става военен кореспондент на списание Vogue по време на Втората световна война.
Режисьор на филма е Елън Курас, а в „Лий“ участват още Джъд Лоу и Анди Самбърг.
По публикацията работи: Силвана Димитрова
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment