Любопитно

Гаджето на Емили разкри всичко: Нарочно ли е блъсната

Както вече съобщихме Емили, която преди време летя по родните магистрали с тротинетката със 100 км/ч, пострада при пътен инцидент.

„Случило се е точно до сервиза, където поддържаме тротинетката. Емили е била в безсъзнание. Откарана е с линейка в „Пирогов“. Като цяло се е разминала с най-лошото, но нараняванията й са доста. Когато падна на околовръстното със 100 км, не беше толкова зле положението“, разкри приятеля й.

Според Тихомир Емили е ударена нарочно от водача. След инцидента шофьорът е отпрашил с бясна скорост. Без дори да спре и да окаже помощ на падналото трансмомиче.

„Не съм бил на мястото на катастрофата – споделя Тихомир/Мелиса. Очевидци са снимали номера на буса, който е ударил Емили. Убеден съм, че е било нарочно. Разказаха ми, че шофьорът е засякъл Емили на велоалеята“, разкрива още Тихомир.

Участникът от „Фермата“ не разбира как досега неговата любима не е имала подобен инцидент на магистралата, където шпори тротинетката с 100 и дори повече километри.

„Убеждаваха я да спре да кара по големите пътища, защото било опасно. Е, спря. И какво? Удариха Емили в града, на велоалеята, където уж трябвало да караме тротинетката“, каза още Тихомир.

Преди повече от седмица Емили се зарече, че никога повече няма да кара бързо по големите пътни артерии в страната. Трансмомичето пусна за продажба мощното возило. И си взе малка тротинетка, с която да обикаля из София.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

10 непълнолетни са задържани за смъртта на мъж в Пловдив

Десет непълнолетни са задържани във връзка със смъртта на 37-годишен мъж в Пловдив. Повечето от…

преди 2 часа
  • България

Автомобил с испанци падна в дере след преследване с гранична полиция

Тежък пътен инцидент с трагични последици е станал след преследване между гранични полицаи и автомобил,…

преди 5 часа
  • България

Преследване от гранична полиция завърши с падане на автомобил в дере

Тежък пътен инцидент е станал след преследване между гранични полицаи и автомобил с чуждестранни граждани.…

преди 5 часа
  • България

България, Румъния и Испания подписаха споразумение за съвместна охрана на въздушното пространство

България, Румъния и Испания подписаха тристранно техническо споразумение за съвместна охрана на въздушното пространство.Испански изтребители…

преди 6 часа
  • България

Нова работна група ще разработва механизъм за минималната заплата

Българската работна сила и бизнес общността навлизат в нов етап по отношение на минималното възнаграждение.…

преди 7 часа
  • България

Проф. Кантарджиев: Ентеровирусите при децата минават за 2-3 дни, но опасностите през лятото остават

Летните месеци носят не само високи температури, но и риск от инфекции. Според епидемиолога проф.…

преди 7 часа