България

Съдът в София обвини мъж, причинил телесна повреда на възрастна жена

Софийска районна прокуратура внесе обвинителен акт в съда срещу 53-годишен мъж, който по непредпазливост причинил телесна. Преди 3 дни, по негово невнимание, той е затворил вратите на автобуса и е затиснал ръката на възрастна жена

На 20.08.2021 г. около 12,00 часа, при управление на автобус по ул. „Илиянско шосе“ в гр. София, обвиняемият Н.С. нарушил правилата за движение по пътищата, като не осигурил безопасно слизане на пътничката Ц.С. Докато жената слизала от автобуса, Н.С. потеглил, като при затваряне на вратите затиснал ръката й и я повлякъл с автобуса. По непредпазливост Н.С. й причинил средна телесна повреда, изразяваща се в счупване на лявата подбедрица.

След инцидента обвиняемият не останал при жената до пристигане на полиция и спешна помощ, а продължил да управлява автобуса по определения му маршрут.

По случая е образувано досъдебно производство. В хода на разследването са разпитани свидетели и са направени експертизи.

Предстои делото срещу Н.С. да продължи в Софийски районен съд.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Силвана Димитрова

Скорошни постове

  • България

БАБХ и ДАНС иззеха 115 кг и 527 литра опасни пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…

преди 2 часа
  • България

БАБХ и ДАНС иззеха опасни и забранени пестициди в Пловдивско

Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…

преди 2 часа
  • България

Съдът остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на Георги Кузев в Пловдив

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 3 часа
  • България

Пловдивският съд остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в убийството на 37-годишен мъж

Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…

преди 3 часа
  • България

Ниското ниво на Дунав разкри телата на двама германски войници и мотоциклет от Втората световна война

Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…

преди 3 часа
  • България

Петима младежи остават в ареста за убийството на мъж в Пловдив

Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…

преди 3 часа