„Възраждане“ се регистрира за изборите. Петър Петров обясни, че партията няма с кой да се коалира и се стреми към самостоятелно управление.
„Внесохме всички изискуеми от закона документи за регистрацията на партия „Възраждане“ за участие на изборите за народни представители, също и подписка, в която са включени 3803 подписа на наши симпатизанти, които подкрепят регистрацията на партията за участие в изборите“, заяви Петър Петров при регистрацията на партията в ЦИК.
„Влизаме със заявка да спечелим изборите и очакваме това да се случи. За това работим откакто е създадена партия „Възраждане“ и сме убедени, че хората ще ни гласуват доверие“, допълни той.
Според него няма партия, с която да се коалира „Възраждане”.
„Ще управляваме самостоятелно България. Работим да сме първи и ще станем първи на изборите“, каза той.
Държавна агенция „Национална сигурност“ (ДАНС) публикува некласифицираната част от годишния си доклад за 2025 г.…
Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) наложи имуществена санкция от 14 747,83 евро на дружество,…
Автобус на градския транспорт катастрофира на бул. „Цариградско шосе“ в София, след като скъса мантинелата…
Автобус на градския транспорт катастрофира на бул. „Цариградско шосе“ в София, след като скъса мантинелата…
След парламентарните избори през април, които доведоха на власт партията „Прогресивна България“ начело с Румен…
59-годишен мъж беше задържан във Велики Преслав, след като беше хванат да шофира с 5,35…
Leave a Comment