Крими

Арест като на филм в Бургас (ВИДЕО)

Застрахователен агент бе зрелищно арестуван тази сутрин в Бургас, където се провежда специализирана полицейска операция по линия на кражби на луксозни автомобили

Белезниците щракнаха на мъж, който беше изведен от фургон, разположен на входа на КАТ-Бургас, предават БГНЕС.

Арестуваният е заподозрян като участник в престъпната схема за застрахователни измами и трафик на луксозни автомобили.

От рано сутринта в града се провежда специализираната операция по противодействие кражбите на луксозни автомобили и последващото им регистриране.

От полицията предупредиха гражданите, че заради акцията е възможно затруднение и забавяне при регистрирането на автомобили в КАТ.

Полицейските действия продължават и към момента, като на входно-изходните артерии в Бургас има организирани КПП-та, където се извършват проверки на автомобили.

 

По публикацията работи: Силвана Димитрова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

Полицията в Кюстендил задържа 30-годишен мъж с европейска заповед за издирване

Служители на Областната дирекция на МВР в Кюстендил задържаха лице, обявено за международно издирване. Акцията…

преди 6 минути
  • България

Протест пред съда за по-строги наказания по делото за насилие над животни

Поредно заседание по делото срещу двойката от Перник, обвинена в брутално измъчване на животни, се…

преди 21 минути
  • България

Иван Шишков: Незаконно строителство на „Хемус“ ще бъде дадено на прокуратурата

Бившият строителен министър и бъдещ депутат от „Прогресивна България“ арх. Иван Шишков заяви пред „Телеграф“,…

преди 36 минути
  • България

Георги Георгиев няма да бъде депутат в 52-рия парламент

Бившият министър на правосъдието Георги Георгиев, който беше депутат от ГЕРБ-СДС в 51-вото Народно събрание,…

преди 51 минути
  • България

Полицай от Стара Загора е хванат да шофира с 1,41 промила алкохол

На 23 април 2026 г. в 00:03 ч. на бул. „Св. Патриарх Евтимий“ в Стара…

преди един час
  • България

Две години затвор за мъж, ранил съсед с нож в ж.к. „Люлин“

По внесен обвинителен акт на Софийска районна прокуратура мъж е осъден на затвор за това,…

преди един час