България

91-годишен шофьор блъсна 84-годишна жена

Инцидентът е от град Шумен. Жената е пресичала пътното плътно, когато възрастният шофьор я блъснал с колата си. Тя е откарана в болница с фрактура на десния крак

На 12 юли 2022 г. около 08:10 часа на бул. „Велики Преслав“ в град Шумен лек автомобил, с шуменска регистрация, управляван от 91-годишен мъж от град Шумен е ударил 84-годишна жена от същия град. Това съобщиха от полицията.

Жената е пресичала пътното платно. Тя е откарана за преглед в МБАЛ Шумен, където е установено, че е с фрактура на десен крак.

Водачът е изпробван с техническо средство, като не е отчетено наличие на алкохол. Извършва се оглед.

Образувано е досъдебно производство.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Пламена Сутева

Скорошни постове

  • България

104 незаконни сгради в 36 варненски имота край „Златни пясъци“

В 36 варненски имота са установени 104 незаконни сгради — масивни двуетажни къщи, многофамилни кооперации,…

преди 33 минути
  • България

Слънце и жеги до 34 градуса, следобед са възможни бури и градушки

Според Националния институт по метеорология и хидрология днес, 27 май, времето ще бъде предимно слънчево…

преди един час
  • България

Бедственото положение в Габрово отпада, Дряново остава най-засегнато

От 26 май бедственото положение в област Габрово официално се отменя. Решението е взето след…

преди 14 часа
  • България

Васил Михайлов е с влязла в сила присъда и нови разследвания за тежки престъпления

След като на 22 май 2026 г. Васил Михайлов, известен в публичното пространство като „прокурорския…

преди 14 часа
  • България

Благоевградският окръжен съд осъди мъж за прегазена пешеходка и шофиране след употреба на THC

Благоевградският окръжен съд постанови окончателна присъда № 21 от 2026 г. срещу Реджеп Алиев, като…

преди 14 часа
  • България

Започва строителството на първия участък от автомагистралата Русе – Велико Търново

На 27 май започва изграждането на първия участък от автомагистрала „Русе – Велико Търново“. Проектът…

преди 15 часа