Председателят на ПГ на БСП Георги Свиленски заяви това, допълвайки, че в парламента има повече от 120 разумни депутати, които не биха допуснали България да бъде тласната в хаос и безвремие
Гражданите очакват приемането на бюджет и приемането на поправки в над 22 закона по Плана за устойчивост. При хипотезата предсрочни избори, това чакат гражданите. Никой от нас в коалицията не се е вкопчил в управлението. Този вот няма как да успее, мисля, че в НС има повече от 120 разумни депутати, които няма да допуснат държавата да бъде тласната в хаос и безвремие. Това заяви председателят на ПГ на БСП Георги Свиленски, предаде репортер на БГНЕС.
След избори никой не може да даде гаранция какво ще се случи след тях, дали ще има нова спирала от избори или ясно изразен политически субект, тоест отново отиваме в спирала от предсрочни избори, каза Свиленски. Очакванията на гражданите не са предсрочни избори. В рамките на този парламент никакво правителство извън това, което управлява държавата в момента, не е възможно, каза още Георги Свиленски. /БГНЕС.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено началото на процедура за свръхдефицит…
Днес на заседанието на финансовите министри в Брюксел е включено започването на процедура за свръхдефицит…
Заместник-председателят на парламентарната група на ДПС и адвокат на Делян Пеевски Хамид Хамид заяви в…
От месеци няколко автобуса от пловдивския градски транспорт се управляват от шофьори от Индия и…
Рано сутринта на 7 юли, в 04:22 ч., в районното управление в Лом е получен…
Турските митничари на ГКПП „Капъкуле – Капитан Андреево“ разкриха в две отделни операции почти 1,2…
Leave a Comment