Украинските деца в Несебър празнуват 1 юни по необичаен начин (ВИДЕО)

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

От хуманитарния център в морското градче организираха парти за децата, не само за украинските, но и за българските. От Центъра смятат, че по този начин могат да направят по-малка тъгата на украинските деца

Украинските деца празнуват 1 юни по необичаен начин. За да направят по-малка тъгата, хуманитарният център в Несебър, който вече три месеца помага на украински бежанци, организира парти за децата – не само украински, но и български. Темата на събитието е „Мини и Мики Маус”, предаде Нова телевизия.

„Имаме благотворителен базар. Средствата от него ще се използват за деца и възрастни хора в домове”, обясни Зорница Петкова, организатор на събитието.

По публикацията работи: Пламена Сутева 

- Реклама -spot_img
- Реклама -

ПОСЛЕДНИ