Случката е от град Пещера. По информация от полиция няма опасност за живота на бебето, въпреки че е изхвърчало от количката си. То е прегледано и изписано, а майката не е пострадала. Водачът на автомобила е 58-годишна жена
Лек автомобил блъсна млада майка с едномесечно й бебе в Пещера. Инцидентът е станал на пешеходна пътека на централната улица в града, предаде БНТ.
При удара бебето е изхвърчало от детската количка. По информация на полицията няма опасност за живота му. Детето е транспортирано за обстоен преглед в МБАЛ – Пазарджик, след което е изписано. Майката не е пострадала.
Зад волана на лекия автомобил е била 58-годишна жена от Пещера. Алкохолната й проба е отрицателна, предстои да бъде тествана и за наркотични вещества.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Сутрешният брифинг на премиера Румен Радев съобщи за нахлуване на дрон в българското въздушно пространство.…
През последното денонощие в страната са регистрирани 24 пътнотранспортни произшествия, при които са пострадали 30…
Варна отбелязва годишнината на българския флот с официални събития, на които ще бъдат отличени заслужили…
Максималното наказание за двама непълнолетни, извършили убийството на 37-годишния Георги Кузев в Пловдив, е 12…
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…
Leave a Comment