Майка в Тексас работела на компютъра си. През това време синът й взел телефона и поръчал бургерите. Малкият пакостник оставил и доста голям бакшиш, закръгляйки общата сметка на близо 100 долара
Майка на 2-годишно момченце научи полезен урок – да не оставя телефона си отключен. Причината – синът й успял да поръча 31 чийзбургера от известна верига за бързо хранене, предаде Нова телевизия, позовавайки се на UPI.
Келси Голдън от щата Тексас разказа, че работела на компютъра си, когато малкият Барет успял да й вземе телефона, който оставила без надзор. Жената дори не подозирала, какво е направило детето, докато на вратата не се появил доставчикът на храна. Оказало се, че Барет е включил и голям бакшиш към поръчката, с което закръглил сумата на почти 100 долара.
„Оказа се, че той изяде само половината от единия от бургерите. Дори не знам защо е поръчал толкова много. За щастие хора от квартала се отзоваха на молбата ми в във Facebook и успяхме да изядем оставащите чийзбургери“, споделя Келси.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните в Пловдив и териториалната дирекция на…
Съвместна акция на Областната дирекция по безопасност на храните (ОДБХ) – Пловдив и териториалната дирекция…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Съдът в Пловдив остави в ареста петима тийнейджъри, обвинени в умишленото убийство на 37-годишния Георги…
Ниското ниво на Дунав разкри в Будапеща останки от Втората световна война. Край оголеното речно…
Окръжният съд в Пловдив потвърди най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ за петима младежи,…
Leave a Comment