България

В София ще има улица „Милен Цветков“, ще бъдат сменени няколко административни адреса

Заради ул. „Милен Цветков“ ще бъдат сменени само няколко административни адреса. Това увери вносителят на предложението в СОС

В София ще има улица „Милен Цветков“. Това решиха вчера столичните общински съветници. Отсечката е част от улица „549“ в район „Подуяне“. Предложението беше внесено от общинския съветник от „Демократична България“ Симеон Ставрев и прието единодушно.

„Самата улица започва от „Герена” – от бул. „Владимир Вазов”, преминава през ул. „Резбарска” и стига до Малашевските гробища. Не е дълга улицата и не засяга жилищни блокове. Ще се сменят няколко административни адреса на фирми”, обясни вносителят на предложението, предаде Нова.

Симеон Ставрев си спомня, че благодарение на журналиста той е станал общински съветник.

По публикацията работи: Станислава Гавазова

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Редакция Нова Вест

Скорошни постове

  • България

АПИ въвежда ограничения за тежкотоварния трафик по магистралите заради жегите

От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…

преди 5 часа
  • България

България остава сред страните в ЕС с най-труден достъп до едноседмична почивка

Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…

преди 6 часа
  • България

Един загинал при челен сблъсък между тир и кола край Добри дял

Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…

преди 6 часа
  • България

БАБХ и Митниците иззеха над половин тон млечни продукти и пилешко месо на „Капитан Андреево“

Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…

преди 6 часа
  • България

Проф. Овчаров откри римски саркофаг в Перперикон

Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…

преди 7 часа
  • България

Макс Баклаян: Цените на имотите може да спаднат с 20-25% до 2030 г.

Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…

преди 8 часа