Това написа премиерът във Facebook страницата на Министерски съвет. „Българското правителство прави всичко необходимо за изграждане на съвременна и боеспособна българска армия – достоен съюзник на страните от евроатлантическата общност“. Това написа премиерът Кирил Петков
Той отправи поздравления към армията в деня, в който отбелязваме Деня на храбростта и празник на Българската армия.
„За мен е чест да Ви поздравя по случай 6 май – Ден на храбростта и празник на Българската армия. Признателен съм на българските военни за техния професионализъм, мъжество, всеотдайност и достойна служба.
Българската армия е институцията, която се ползва с най-висок обществен авторитет, уважение и доверие в обществото. Военнослужещите са носители на висок морал и отговорност, проявявани с еднаква решимост както в бурни исторически моменти като сегашния, така и в годините на мирен живот.
Уверявам Ви, че българското правителство прави всичко необходимо за изграждане на съвременна и боеспособна българска армия – достоен съюзник на страните от евроатлантическата общност.
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Летище „Васил Левски“ – София въвежда дезинфекция на обувките на пътниците като превантивна мярка, предприета…
Тежкотоварен камион се преобърна в Прохода на Републиката край село Въглевци в петък по обяд.…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде с значителна облачност и валежи, съобщава…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде предимно облачно и с валежи. Според…
Leave a Comment