Това коментира кметът на Киев Кличо пред български журналисти. Според него някои политици от България не са с достатъчно твърда позиция по отношение на военния конфликт в Украйна, затова запита дали можем да си представим някой да унищожава сгради в София или някой друг български град
Кметът на Киев Виталий Кличко призова българските власти за по-категорична позиция по отношение на конфликта в Украйна. Той отправи този призив пред специалните пратеници на bTV на мястото, където ракета снощи удари жилищен блок.
„Можете ли да си представите някой да унищожава сгради в София или друг български град? Никой не дава гаранции на никого, а позицията на някои български политици е „И вълкът сит, и агнето цяло“. От една страна са срещу войната, от друга искат да имат добри отношения с Русия“, каза Виталий Кличко.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment