Една от пострадалите вчера жени в „Арсенал“ все още е с опасност за живота. Тя е настанена в казанлъшката болница. Другата жена е изписана след болнична интервенция
Както ви съобщихме вчера, две жени пострадаха при инцидент в завод “Арсенал”. Инцидентът бе породен от запалил се капсулвъзпламенител. Последвал е взрив, при който са пострадали две жени на 53 и на 49 години.
Инцидент в завод „Арсенал“: Две жени пострадаха
Тежко пострадалата 49-годишна жена при инцидента в „Арсенал” продължава да е с опасност за живота, но е стабилизирана. Това потвърдиха от казанлъшката болница, където тя е настанена. Другата ранена, която е на 53 години, е изписана след болнична интервенция.
Районната прокуратура ще продължи с разпитите на свидетели. Цехът, в който е станал инцидентът, няма да работи днес.
По публикацията работи: Пламена Сутева
Трима работници от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) бяха блъснати от лек автомобил около 13:30 часа…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът за находката е…
Тази сутрин в язовир „Дяково“ беше открито тялото на 72-годишен мъж. Сигналът е подаден на…
Специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата през изминалото денонощие разкри…
Утре, в неделя, с настъпването на астрономическото лято, жителите и гостите на България ще бъдат…
България е изпълнила всички 40 препоръки на Комисията на експертите за борба с изпирането на…
Leave a Comment