Мъж на 22 години е настанен за болнично лечение с различни наранявания след настъпил пътен инцидент на пътя между Казанлък и Стара Загора, преди разклона за село Черганово. Това съобщават от ОДМВР-Стара Загора. Пострадалият е без опасност за живота.
Пътният инцидент е настъпил между лек автомобил, управляван от пострадалия и товарен автомобил с прикачено към него ремарке, управляван от 33-годишен водач.
Водачът на товарния автомобил е тестван за употреба на алкохол с техническо средство и пробата му е отрицателна. На другия шофьор е взета кръвна проба за анализ, допълват от дирекцията.
Днес стават ясни имената на всички 240 народни представители, които ще заемат местата си в…
На 26 април се навършват 40 години от аварията в Чернобил, най-голямата ядрена катастрофа в…
Българската звезда във вдигането на тежести Карлос Насар отново доказа класата си на международната сцена.…
Окръжна прокуратура-Ямбол задържа за срок до 72 часа турския гражданин Д.К., обвинен в опит за…
В България всеки опит за ефективна работа в държавните структури се посреща с организирани атаки…
Проходът на Републиката е временно затворен за движение след тежък пътен инцидент, станал по-рано днес.…
Leave a Comment