Двамата разбуниха слуховете
Дони и Нети категорично опровергаха новината, че са разделени или поне, че всеки момент предстои да го направят.
„Аз вече съм свикнала с тези слухове, защото всяка година ни разделят с Дони“, споделя пред „България Днес“ Нети. „Дори вчера имахме годишнина“, напомня пеещата актриса.
На този ден тя поиска ръката на изпълнителя. Това се случи на церемонията за връчването на икарите, а след два месеца на раздаване на аскеерите, обявиха, че вдигат сватба.
Със съпруга й не пропускат да отбележат тези важни събития на общата им страница във Фейсбук. Направили са го и тази година, но не за да опровергаят градската легенда за развода си, а защото наистина са щастливи заедно. „Когато човек е щастлив с някого, той не усеща, че времето лети. Така е и при нас с Дони. Минаха 21 години от този ден, а сякаш беше вчера“.
Тя допуска, че ги „разделят“ постоянно, защото в музикалните среди не са свикнали да има толкова устойчиви двойки.
Дони и Нети имат дъщеря, която преди дни стана на 11 години.
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Икономистът и финансов експерт Мика Зайкова изчисли колко ще струва великденската трапеза на българските пенсионери.…
Летище „Васил Левски“ – София въвежда дезинфекция на обувките на пътниците като превантивна мярка, предприета…
Тежкотоварен камион се преобърна в Прохода на Републиката край село Въглевци в петък по обяд.…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде с значителна облачност и валежи, съобщава…
На 11 април, събота, времето в България ще бъде предимно облачно и с валежи. Според…
Leave a Comment