14-годишния Християн Максимов е настанен във ВМА Варна. Нужни са кръводарители за детето, като кръвната група няма значение
Търсят кръводарители за момчето, което бе ударено от волтова дъга на ЖП Гара Бургас. Кръвната група няма значение. Телефонът на родителите на момчето е 089 675 3327. Името на детето е Християн Максимов. Той е настанен във ВМА Варна. Кръв може да се дарява и в Бургас.
Припомняме, че Християн бе ударен от волтова дъга на 9-ти март около 19:40 ч. на бургаската ЖП гара. Той се е качил на една от цистерните, които са част от влакова композиция, престояваща на коловоза.
Младежът първоначално е откаран към бургаския спешен център, а от там към клиниката по изгаряния във Военноморска болница – Варна. 14-годишното момче се разхождало по коловозите на ЖП гарата заедно с 15-годишната си приятелка, като минавайки покрай влакова композиция с цистерни, гарирана на осми коловоз, бургазлията решил да се качи върху една от цистерните.
Прокуратурата във Велико Търново разследва случай на самоубийство, при който мъж на около 40 години…
Търси се нов стопанин за кучето Мая, което стана жертва на насилие в Бургас. За…
На 20 януари 2026 г. беше открит граничният пункт „Рудозем – Ксанти“, който свързва българския…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
Полицията в Стара Загора разследва смъртта на 81-годишния Иван Няголов Ганчев от село Главан, който…
В рамките на специализирана полицейска операция за спазване на Закона за движението по пътищата бяха…
Leave a Comment