Тялото на детето бе открито в нива след дълго търсене. Заключението на съдебния лекар е, че няма следи от насилие, но близките на Любка се съмняват, че някой е посегнал на детето им
След близо месец търсене намериха починало 11-годишното момиче, което беше изчезнало в монтанско село Сумер. Тялото на детето е открито от друго дете в нива, близо до селото. Близките обаче имат сериозни подозрения, че момичето не е отишло там само.
Припомняме, че то е страдало от детска церебрална парализа и трудно се е придвижвало. 26 дни продължи издирването на детето, като се твърди, че дори нивата, на която е намерено тялото, е била щателно претърсена.
Майката на Любка смята, че детето ѝ е било ограбено, пребито и захвърлено. По думите ѝ 11-годишното момиче няма как да е отишло само до въпросната нива. Близките подозират човек от тяхното село.
„Обиците ѝ ги няма. Уведомихме полицията за това. Няма шанс детето да е стигнало само до нивата. Някой го е отвлякъл с кола“, казаха близките на Любка пред Нова телевизия.
Те твърдят, че са видели синини на единия ѝ крак и белег на челото ѝ.
Заключението на съдебния лекар след направената аутопсия е, че по тялото на детето не са открити следи от насилие.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment