На родна земя са вече част от българите, оцелели при огнения ад на ферибот край гръцкия остров Корфу. По пътя от Корфу до тук част от групата е свалена в Петрич, София и Пазарджик, а до Пловдив стигнаха 12 души.
Пътуването им е продължило цели 14 часа. В 01.00 ч. международните шофьори пристигнаха на базата на транспортната им фирма в Пловдив, предаде NOVA.
От компанията организираха превоз, който да върне служителите й у дома. Шофьорите са от различни градове. Част от тях не успяха да се качат в личните им автомобили, защото са изгубили ключове и документи по време на спасителната акция.
НИМХ предупреждава за опасно време в България. За петък, 22 май, са обявени предупредителни кодове…
Софийският градски съд допусна нов разпит на полицая Мирослав Генков и изготвяне на видеотехническа експертиза,…
От утре до неделя времето в страната се влошава. Очакват се интензивни валежи и гръмотевични…
Общо 11 зрелостници бяха хванати в опит да преписват по време на задължителната матура по…
Сериозен пътен инцидент стана в Смолян в първите часове на 21 май 2026 г. Около…
Българските производители на череши са изправени пред сериозна криза заради голямата разлика между изкупната цена…
Leave a Comment