Почивните дни започнаха със слънчево и топло време в събота. Вятърът в равнинната част на страната ще е топъл от югозапад, а температурите в часовете около и следобед ще се колебаят в интервала от 16 до над 20 градуса.
Най-високи температури се очакват в централните части на Дунавската равнина и Предбалкана. Слънчево и топло ще е и в планините с дневни температури от 5 до 13 градуса.
Привечер в събота, през нощта и в неделя облачността ще се увеличава. В последния ден на седмицата ще превали в западната половина на страната. Валежите ще са краткотрайни и предимно от дъжд. Сняг е възможно да падне по високите части на масивите в Югозападна България.
Сериозен пожар избухна следобед в столичния квартал „Република“. Две халета, използвани за преработка на пластмаса,…
Пътуващите по АМ „Хемус“ в посока Варна трябва да се подготвят за временни промени в…
Вътрешният министър Иван Демерджиев влезе в остър задочен спор с представители на „ДПС – Ново…
От 1 юли влизат в сила новите цени на електроенергията и топлинната енергия за битовите…
Касова бележка от заведение в България стана популярна в социалните мрежи и предизвика дискусия за…
Касова бележка от заведение в България стана тема на обсъждане в социалните мрежи заради цените…
Leave a Comment