Галин не одобрява връзката на Лидия с рапърът Атанас Колев
Галин, който е продуцент на фолкизпълнителката Лидия, хич не бил доволен от връзката ѝ с Атанас Колев. Той смятал, че блондинката трябва да наблегне на работата си и нови песни, а не романтични вечери в джакузи с варненеца, пише Hotnews.bg.
Позицията му е напълно разбираема предвид факта, че Лидия е златната кокошка в компанията му и причина за доброто финансово положение и на нея, и на самия Галин.
Затова и вчера при гостуването си в bTV Лидия отговори с краткото: „не знам“ на въпроса има ли си мъж.
За връзката ѝ с Колев се разбра, след като той я показа на пистата как се учи да кара ски, а после двамата позираха от едно и също джакузи.
Вчера Колев отново качи снимка от джакузи, като обясни, че си е загубил нещо. Това стана повод фенове да се питат дали той не е загубил любовта си с Лидия, още повече, че преди дни рапърът заговори за разочарованието от отношенията между хората и това кой колко давал и получавал. Тогава той звучеше разочаровано, а всичко това наведе на мисълта мнозина, че приказката между него и Лидия е приключила. Истина е обаче, че двама са заедно, но неодобрението на Галин дразни Колев.
Двамата прекараха няколко романтични дни в планината, като отново споделиха еднакви снимки от хотелската стая, в която пиха вино.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment