Голям пожар отне живота на мъж и жена в село Габровница, съобщават от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“.
Сигнал за пожар в къща е получен в РДПБЗН-София около 07:52 часа вчера. Към местопроизшествието е бил изпратен екип на РСПБЗН-Своге. При пристигането си огнеборците са установили, че гори първият етаж, частично вторият етаж, както и покривът на къщата, предаде btv.
В резултат на инцидента са загинали 83-годишен мъж и жена на 66 години, и двамата са били трудноподвижни. Унищожена е сградата с площ около 80 кв.м, покривна конструкция, домашно имущество, бяла и черна техника.
От 4 август до 6 август Агенция „Пътна инфраструктура“ въвежда временни ограничения за движението на…
Едноседмичната почивка извън дома остава недостъпна за значителна част от българските домакинства. Данни на Евростат…
Днес главният път София – Варна беше затворен след тежък инцидент с един загинал. Пътният…
Инспектори от дирекция „Граничен контрол“ към Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ), съвместно със…
Перперикон продължава да изненадва с нови археологически находки. Екипът на проф. Николай Овчаров е открил…
Пазарът на недвижими имоти е на прага на сериозна промяна. Според финансовия анализатор Макс Баклаян,…
Leave a Comment