Председателят на Народното събрание Никола Минчев е с положителен тест за COVID-19. Това стана ясно след вчерашното заседание на Консултативния съвет за национална сигурност при президента Румен Радев. Под карантина са още премиерът Кирил Петков и началникът на кабинета му Лена Бориславова
Петков и началника на кабинета му са под карантина
Във връзка с провелото се вчера заседание на Консултативния съвет за национална сигурност и положителната проба за Covid-19 на един от участниците, прессекретариатът на държавния глава информира:
Президентът Румен Радев и представителите на неговия екип, участвали в заседанието, са се самоизолирали. Всички са в добро здраве. Предприети са мерки за нормалното функциониране на президентската институция.
Днес, 30 април, е последният ден, в който физическите лица трябва да декларират доходите си,…
На 26 април в Габрово е започнало досъдебно производство за отвличането на 47-годишен мъж. Разследването…
Пореден трус беше отчетен в България през последните дни. По данни на Националния институт по…
Предстоящите почивни дни около 1 май и Гергьовден ще натоварят сериозно републиканската пътна мрежа. Хиляди…
Сериозен инцидент затрудни движението в района на Пловдив в ранните часове на сряда. Тежкотоварен камион,…
Днес голяма част от България е под влияние на опасни метеорологични явления. Обявени са оранжев…
Leave a Comment