Убийство след саморазправа в село край Сандански: Има задържан

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Възникнала е саморазправа между двама мъже, като единият е починал 

38-годишен мъж е бил убит тази нощ в село край Сандански. Има задържан, предава БГНЕС.

Към 22:30 ч. снощи е получен сигнал за мъж в безпомощно състояние на улицата в с. Катунци, община Сандански. Установено е, че Л.М. е мъртъв, има следи от насилие – прободна рана от остър предмет. Мъжът е починал след саморазправа.

Полицейските служители установяват, че е възникнал скандал в Катунци между двама местни мъже на 37 и 38 години. Имало е физическа саморазправа, при което 38-годишният мъж е починал.

Криминалистите от РУ-Сандански са задържали мъж – изяснява се съпричастността му към тежкото криминално престъпление. По случая е образувано досъдебно производство, в хода на което ще се установят всички факти и обстоятелства, свързани с инцидента.

По публикацията работи: Мариела Анастасова

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини