Тежка катастрофа затвори пътя София – Варна край Омуртаг
Това съобщават от полицията в Търговище. По първоначални данни са се ударили два камиона, единият от шофьорите е откаран в търговищката болница.
Инцидентът е станал между разклоните за с. Панайот Хитово и Омуртаг, сигнал е получен в 8,13 ч. сутринта. Въведен е обходен маршрут:
– за пътуващите в посока София-Варна леки автомобили – през моста за с. Камбурово – с. Илийно – с. Великденче – гр. Омуртаг. Пътуващите в тази посока товарни автомобили временно се отклоняват от гр. Стражица през гр. Попово.
– пътуващите в посока Варна-София леки и товарни автомобили временно се пренасочват от околовръстния път на Търговище през гр. Попово.
Движението се регулира от екипи на сектор „Пътна полиция“ в областната дирекция и на РУ-Омуртаг.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment