Скандалният български актьор е аут от Армията
Явор Бахаров изживява пореден удар, след като наскоро едва се отърва от заплахата да лежи в затвора заради шофиране в нетрезво състояние и употреба на наркотици. Актьорът изхвърча и от Военния театър (наричан и Армията), където вече мястото му заема по-млад колега, написа Шоу.бг.
Доскоро Бахаров играеше на сцената на театър „Българска армия“, но това вече не е факт, а скандалната звезда обикаля активно провинциалните театри с надежда да не остане съвсем без пари.
Артистът вече не участва в от едно от най-скъпите представления във Военния театър – „Маркиз дьо Сад“ от Дъг Райд на режисьора Иван Урумов. Скандалният актьор бе един от магнитите за публиката в ролята на абат дьо Кулмие.
Другото име, което продаваше много билети за спектакъла, е това на Георги Кадурин в главната роля на маркиз дьо Сад. Заради изцепките на Бахаров с алкохол и наркотици, обаче, представлението спря да се играе, малко, след като бе качено на сцена.
В продължение на цяла година „Маркиз дьо Сад“ беше замразен като проект, тъй като нито театърът, нито режисьорът имали желание да рискуват с компрометираното име на Явор.
Театър „Българска армия“ бе един от малкото, които го задържаха, макар че и там спектаклите с негово участие започнаха малко по малко да отпадат от сцената.
Софийският градски съд даде ход на наказателното дело срещу непълнолетен, обвинен в умишлено убийство на…
Втората политическа сила в 52-рото Народно събрание – коалицията ГЕРБ-СДС – проведе консултации с президента…
Президентът Илияна Йотова даде начало на консултациите с парламентарните групи в 52-рото Народно събрание. Първи…
18-годишен пешеходец е бил блъснат от автомобил рано тази сутрин в Стара Загора. Инцидентът е…
Софийското метро ще въведе временни ограничения по Линия 3 заради планирани ремонтни дейности и събития…
Верижна катастрофа с участието на три леки автомобила е станала в късния следобед на 4…
Leave a Comment