Днес Стефан Янев посети българо-турската граница в района на Малко Търново. По негови думи „Има очакване за интензифициране на натиска по границата.
Всичко необходимо като организация е направено, включително и включване на други структури от армията при необходимост. Обстановката по границата е спокойна.”, заяви премиерът Стефан Янев.
Премиерът посети българо-турската граница в района на Малко Търново. Той посочи, че е направена организация при евентуален засилен поток от афганистански бежанци. Според него вълната е неизбежна и не е започнала от скоро.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment