Актрисата Летиша Райт е била приета за лечение в болница, след като е пострадала по време на снимките на продължението на филма „Черната пантера“, съобщават от CBC News
Инцидентът е станал по време на изпълнението на каскада за „Черната пантера: Уаканда завинаги“. Очаква се 27-годишната Райт, скоро да бъде изписана.
Летиша Райт ще изиграе ролята на Шури, принцеса на Уаканда и сестра на крал Т’Чала. Тя ще участва заедно с Уинстън Дюк, Лупита Нионго и Данай Гурира. Филмът, режисиран от Райън Куглър, е планиран да излезе на 8 юли 2022 г.
Миналата година актрисата призна, че ще и бъде трудно да се заснеме продължението след смъртта на Чадуик Боузман.
„Мисълта да го направя без него е доста странна“, каза тя пред Net-A-Porter. „В момента просто скърбим, затова се опитва да намери светлината сред него.“
От изявлението става ясно също, че не се очаква травмите на Летиша Райт да забавят снимките на филма, който трябва да излезе на екран през юли 2022 г.
Превод и редакция: „Нова Вест“, Ралица Димитрова
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment