Позицията им ще бъде ясно заявена в парламента, посочи той
Адвокат Николай Хаджигенов от формацията „Изправи се! Мутри вън!“ обяви пред bTV, че няма да подкрепят правителството, предложено от Слави Трифонов.
Хаджигенов допълни, че това ще бъде ясно демонстрирано в парламента. Той критикува и приоритетите, посочени от Трифонов, както и начинът, по който той е избрал да ги обяви.
„Ние сме против политики от „Фейсбук“ и джипката. Строежът на детски градини е задължение, не може това да е приоритет. Възхитен съм от предложението за астронавтите, а да се приватизира ББР значи да имаме още една търговска банка“, каза Николай Хаджигенов.
По публикацията работи Снежина Раева
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment