От 1-ви август до 28-ми ноември 2021 г. ще бъдат въведени временни промени в организацията на движение на всички влакове, които преминават в участъка между гарите Белозем и Михайлово.
Причината за промените са свързани с извършвани ремонти от ДП „Национална компания железопътна инфраструктура“ в посочения участък по проекта за модернизация на жп линията София-Бургас.
През периода на извършваните ремонти всички бързи влакове, които пътуват по направленията София-Бургас-София и София-Варна-София по маршрут през Пловдив-Чирпан-Стара Загора, ще се движат по обиколен маршрут през гара Димитровград и съответно с променено разписание. За обслужване на пътниците от бързите влакове София-Стара Загора-София и Пловдив-Варна-Пловдив, както и за пътниците от всички пътнически влакове, които се движат в участъка Пловдив-Стара Загора-Пловдив, ще бъде осигурен превоз с автобуси в участъка между гарите Белозем и Свобода.
Три бързи влака от Бургас за София и два бързи влака от Варна за София ще заминават по-рано от началните си гари, както следва:
Бързите влакове, за които ще бъде осигурен заместващ транспорт в участъка Белозем и Свобода са следните:
Клиентите на БДЖ могат да се информират за актуалното разписаниe на влаковете от електронния пътеводител на официалната страница на дружеството (www.bdz.bg), от служителите на билетните каси и гишетата „Информация”, както и на националния информационен телефон 02/931 11 11.
Пети ден няма следа от 79-годишна жена от казанлъшкото село Ръжена. В издирването ѝ участват…
„Еконт“ ще прекрати част от доставките до адрес в малките населени места и ще премине…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Нова ескалация на войната в Близкия изток би означавала още разрушения, човешки жертви и дълготрайна…
Двете деца от Ямбол, които бяха оставени без надзор от родителите си и за които…
Катастрофа затвори за движение улица „Свети Климент“ в Разград около 16:30 часа днес. Инцидентът е…
Leave a Comment