Инцидент с учителка е станал вчера в Габрово. Тя е с опасност за живота, след като е била затисната от клон по време на тържество.
Произвествието е станало малко след 13:30 часа на 30 юни в „градинката с мечето“, където се е провеждало тържество за последния учебен ден.
На място незабавно са изпратени екипи на полицията и спешна помощ, като са установили 61-годишна жена в тежко състояние.
Тя е настанена в хирургично отделение в местната болница с множество фрактури и с опасност за живота, информират от МВР.
С по-леки наранявания са дете на 11 години, което е с охлузвания по гърба, както и две учителки на 30 и 50 години, също с охлузвания по тялото.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство.
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Народното събрание прие нов правилник за своята дейност след остри дебати, които изостриха напрежението между…
Окръжна прокуратура – Кърджали излезе с официална позиция по повод медийни запитвания за процесуалните действия…
Leave a Comment