Температурите в днешния ден ще се покачат почти до 40 градуса. Времето ще бъде слънчево и топло. В отделни райони може да превали.
Времето ще бъде предимно слънчево. Над западната половина на страната след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места, главно в планинските райони там ще превали и прегърми. Ще духа слаб, след обяд до умерен югоизточен вятър. Повишението на температурите ще продължи и преобладаващите максимални ще са между 34° и 39°.
Над планините ще е предимно слънчево. След обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и на отделни места, главно в планините в западната половина на страната ще превали и прегърми. Ще духа предимно умерен вятър от източната четвърт. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 28°, на 2000 метра – около 21°.
Атмосферното налягане ще остане без съществена промяна – близо до средното.
По Черноморието ще е предимно слънчево. В сутрешните часове има условия за кратко видимостта да е намалена. След обяд ще духа до умерен югоизточен вятър. Максималните температури ще са между 26° и 31°. Температурата на морската вода е 24°-25°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
ОДМВР-Разград продължава издирването на 46-годишната Кремена Радева Панова. Жената е напуснала дома си в Разград…
Кметът на Кричим Атанас Калчев официално се отказа от мястото си на народен представител в…
След близо 20 дни борба за живота и здравето си 15-годишният състезател по борба, който…
Областният управител на Бургас Добромир Гюлев отличи младши експерт Ивелин Арабаджиев, командир на отделение в…
Във Велико Търново са регистрирани два случая на насилие над жени в рамките на няколко…
Кметът на София Васил Терзиев представи визията си за развитието на авиационната инфраструктура в столицата.…
Leave a Comment