Времето в началото на следващата седмица ще бъде обнадеждаващо. Очаква се затопляне, а по морето за 3-4 дни температурите ще са над 30 градуса.
Във вторник и сряда в София очакваните температури ще са в порядъка на 33-34 градуса, каза в „Тази сутрин“ климатологът проф. Георги Рачев.
Той допълни, че до края на месеца ни очаква много хубаво време, като валежите няма да спрат, но ще бъде доста по-сухо и по-топло.
„През уикенда ни очаква доста динамично време. През следващите три дни времето ще се определя от черноморски циклон, в Германия ще има над 30 градуса в днешния и утрешния ден“, допълни Рачев.
По публикацията работи: Мариела Анастасова
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment