Софийска районна прокуратура съобщи, че на 13-ти юни е образувано досъдебно производство за извършено престъпление, свързано с насилие над домашен любимец.
На същата дата около 19.00 часа, в гр. София, ж.к. „Младост 3“ обвиняемият С.Я. проявил жестокост към животно, като противозаконно му причинил трайно увреждане. Изхвърлил го през прозорец на балкон от шестия етаж.
За извършеното престъпление се предвижда наказание „лишаване от свобода“ до три години и „глоба“ от хиляда до пет хиляди лева. На 14-ти юни е изготвено постановление за привличане на С.Я. към наказателна отговорност за описаното по – горе деяние, който е осъждан многократно.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment